IT PASLAUGOS KONTEINERIUOSE IT STATYBOS
IT infrastruktūros įrengimas ir aptarnavimas konteineriuose ir moduliniuose pastatuose
Struktūrinių kabelių (LAN) įrengimas ir konfigūravimas konteineriuose
Kabelinio tinklo projektavimas konteineriuose – specialistai sukuria projektą, pritaikytą prie pastato specifikos, vartotojų skaičiaus ir prie tinklo jungiamų įrenginių tipo. Čia atsižvelgiama į varinius ir šviesolaidinius kabelius, priklausomai nuo jungčių greičio ir stabilumo reikalavimų.
LAN kabelių klojimas konteineriuose – patvirtinus projektą, prasideda kabelių tiesimas. LAN kabeliai vedami specialiais kabeliniais kanalais, kurie įrengiami taip, kad netrikdytų naudingos erdvės. Priklausomai nuo modulinės konstrukcijos, jie gali būti montuojami tiek konteinerių viduje, tiek palei lubas ar grindis.
Tinklų nutraukimas ir testavimas konteineriuose – kiekvienas kabelis turi būti profesionaliai užbaigtas RJ-45 jungtimis ir kruopščiai patikrintas pralaidumo ir ryšio patikimumo atžvilgiu. Testavimas apima perdavimo greičio, duomenų perdavimo klaidų ir signalo stabilumo tikrinimą.
Wi-Fi tinklų ir prieigos taškų instaliavimas ir konfigūravimas konteineriuose
Wi-Fi tinklai yra itin svarbūs šiuolaikiniuose biuruose, ypač ten, kur svarbus darbuotojų ir įrenginių mobilumas. Konteineriuose ir moduliniuose pastatuose IT specialistai įrengia prieigos taškus, kurie suteikia belaidę prieigą prie tinklo.
Prieigos taškų išdėstymas konteineriuose – priklausomai nuo pastato dydžio ir išplanavimo, specialistai projektuoja prieigos taškų išdėstymą taip, kad garantuotų pilną Wi-Fi signalo aprėptį visoje darbo erdvėje. Svarbus aspektas yra vengti „negyvų zonų“ – vietų, kur signalas gali būti silpnas arba nepasiekiamas.
Wi-Fi tinklo konfigūracija konteineriuose – kiekvienas prieigos taškas sukonfigūruotas taip, kad optimaliai valdytų tinklo pralaidumą ir užtikrintų kuo didesnį vartotojų ryšio greitį. Taip pat pristatomas tinklo saugumas, pvz., WPA3 šifravimas, apsaugantis duomenis, siunčiamus per „Wi-Fi“.


Užsakymų vykdymas be rūpesčių.
Greitas pristatymas ir profesionalus montavimas.
Stebėjimas ir valdymas konteineriuose – modernios IT sistemos leidžia nuotoliniu būdu valdyti prieigos taškus, kas leidžia nuolat stebėti tinklo apkrovą, valdyti pralaidumą ir automatiškai prisitaikyti prie kintančių sąlygų (pvz., padidinti vartotojų skaičių konkrečiomis valandomis).
Jungiklių montavimas ir konfigūravimas stelaže
Kitas svarbus IT infrastruktūros elementas konteineriuose yra komutatoriai , leidžiantys prijungti tinklo įrenginius LAN tinkle. Konteineriuose ir moduliniuose pastatuose jungikliai dažniausiai montuojami stelažinėse spintose, o tai leidžia palaikyti tvarką ir lengvai pasiekti įrenginius aptarnavimui.
Stogo spintos montavimas konteineryje – stelažinė spinta yra metalinė konstrukcija, kurioje yra sumontuoti visi tinklo įrenginiai, tokie kaip jungikliai, maršrutizatoriai, serveriai ir kiti išoriniai įrenginiai. Rack spintos montuojamos į konteinerius taip, kad optimizuotų erdvę ir užtikrintų tinkamą įrenginių vėdinimą bei vėsinimą.
Komutatorių ir kitų tinklo įrenginių montavimas konteineriuose – komutatoriai, kurie yra atsakingi už tinklo srauto valdymą, montuojami stelažinėje spintoje ir prijungiami prie LAN kabelių. Tai gali būti ir klasikiniai, ir valdomi jungikliai, įgalinantys išplėstinę tinklo konfigūraciją ir stebėjimą.
Jungiklių konfigūracija – įdiegus įrenginius jie konfigūruojami. Valdomų komutatorių atveju IT specialistai konfigūruoja VLAN, QoS (Quality of Service) ir kitas funkcijas, kurios optimizuoja tinklo srautą, atsižvelgdami į vartotojo poreikius.
Periferinių įrenginių ir IT infrastruktūros sujungimas konteineriuose
Vykdydami visapusišką IT infrastruktūros diegimo paslaugą, specialistai taip pat jungia įvairius išorinius įrenginius. Tai, be kita ko, apima: kompiuteriai, tinklo spausdintuvai, stebėjimo sistemos ir daiktų interneto įrenginiai. Kiekvienas įrenginys tinkamai sukonfigūruotas veikti tinkle.
Kompiuteriai ir darbo vietos – kiekvienas stalinis ar nešiojamasis kompiuteris turi būti tinkamai sukonfigūruotas naudoti LAN ir Wi-Fi. Specialistai įdiegia tinkamas tinklo tvarkykles, sukonfigūruoja IP adresus ir užtikrina saugumo strategijų laikymąsi.
Serveriai – priklausomai nuo įmonės poreikių, stelaže gali būti montuojami serveriai. Šie serveriai gali atlikti įvairias funkcijas – nuo duomenų valdymo, programų prieglobos iki pašto serverių. IT specialistai tinkamai sukonfigūruoja serverių sistemas, užtikrina stabilų ir saugų jų darbą.
Tinklo spausdintuvai ir kiti išoriniai įrenginiai – IT infrastruktūros konfigūracija taip pat apima tokius įrenginius kaip spausdintuvai, skaitytuvai ir CCTV stebėjimo sistemos, kurios gali veikti LAN tinkle. Tai leidžia vartotojams sklandžiai naudotis šiais įrenginiais iš bet kurios konteinerio ar modulinio pastato vietos.
Serverių stelažai ir serverių patalpos
Didesniuose projektuose, kur reikia saugoti didelius duomenų kiekius ar valdyti pažangias programas, įrengiamos serverių stelažai arba dedikuotos serverių patalpos.
Serverių spintos – Rack spintose montuojami ne tik jungikliai, bet ir fiziniai serveriai, valdantys duomenis ir programas įmonėje. Serverių montavimas stelažų spintelėse užtikrina tinkamą aušinimą, prieigą prie avarinio maitinimo šaltinio ir apsaugą nuo dulkių ir mechaninių pažeidimų.
Serverių patalpos moduliniuose pastatuose – didesniuose projektuose, kur būtina numatyti tam skirtą erdvę IT infrastruktūrai, ištisas serverių patalpas galima įrengti specialiai tam pritaikytuose konteineriuose. Šiose serverių patalpose įdiegtos pažangios vėsinimo, maitinimo ir apsaugos sistemos, užtikrinančios duomenų patikimumą ir saugumą.
Kištukinių lizdų ir elektros infrastruktūros įrengimas konteineriuose
Be tinklo įrenginių montavimo ir konfigūravimo, specialistai taip pat montuoja elektros infrastruktūrą, reikalingą tinkamam IT sistemų funkcionavimui. Elektros kištukiniai lizdai montuojami tiek biuro patalpose, tiek stelažų spintose, o tai leidžia saugiai prijungti visus įrenginius.
Elektros kištukiniai lizdai konteineriuose – kaip dalis montavimo darbų įrengiami atitinkami elektros lizdai kompiuteriams, monitoriams, spausdintuvams ir kitai biuro įrangai.
Avarinis maitinimo šaltinis (UPS) konteineryje – IT įrenginių veikimo tęstinumui užtikrinti įrengiamos avarinės maitinimo sistemos, tokios kaip UPS (Uninterruptible Power Supply), apsaugančios įrangą nuo staigių elektros energijos tiekimo sutrikimų. „Mobilbox“ siūlomas
IT infrastruktūros įrengimas ir aptarnavimas konteineriuose ir moduliniuose pastatuose yra pažangi paslauga, apimanti platų spektrą veiklų – nuo LAN kabelių tiesimo, prieigos taškų įrengimo ir jungiklių konfigūravimo iki serverių ir išorinių įrenginių įrengimo. . Modulinės tokių patalpų konstrukcijos dėka IT infrastruktūrą galima nesunkiai pritaikyti prie besikeičiančių įmonės poreikių. Profesionaliai įdiegtos ir sukonfigūruotos IT sistemos užtikrina stabilią, greitą ir saugią darbo aplinką, o tai itin svarbu šiuolaikinėse organizacijose.
PARAŠYK MUMS Nemokama paslaugų kaina
Norėdami sužinoti konteinerio kainą ir papildomų mokesčių dydį, užpildykite mūsų užklausą dėl kainos!